usługi

MediRaty

Finansowanie

i płatności ratalne 

Świat Oczu przy współpracy z firmą Medical Finance Group S.A. ma przyjemność zaoferować sprzedaż ratalną okularów i innych produktów dostępnych w naszym salonie lub odroczenie ich płatności. 

Prosimy o kontakt z salonem Świat Oczu, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Skorzystaj również z kalkulatora ratalnego, aby dowiedzieć się więcej 

mediraty pajęczno

Kalkulator Rat (MediRaty)


Na czym polega zakup z pomocą MediRat?

Wybierz jeden ze sposobów finansowania zakupu

Płatność do 30 dniu bez kosztów

Badanie wzroku, dobór oprawek i ich zakup odbywa się w standardowej procedurze, jednak płatności można dokonać do 30 dni od zakupu, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku chęci rozłożenia całości na raty, po upływie 30 dni, sprawdź informacje „Zakup Ratalny”.

Zakup Ratalny

Skorzystaj ze specjalnego kalkulatora ratalnego, dostępnego na tej stronie, aby poznać warunki zakupu. MediRaty to specjalny system płatności ratalnej, stworzony do zakupu produktów medycznych.

Odwiedź oficjalną stronę informacyjną MediRaty, aby poznać szczegóły na temat naszej współpracy. Znajduje się tam również wiele istotnych szczegółów, dotyczących zakupu ratalnego sprzętów medycznych. Kliknij w link.

Kredyt ratalny pozwoli wdrożyć zaplanowane leczenie? W takim wypadku:

Shopping Cart