usługi

Terapia widzenia

Prawidłowe widzenie nie zależy tylko od odpowiednio dobranych okularów czy też soczewek kontaktowych. Niejednokrotnie problemy wzrokowe wynikają z obniżonej sprawności funkcji wzrokowych.

Terapia widzenia to idndywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń mający na celu wykształcenie albo przywrócenie prawidłowego funkcjonowania układu wzrokowego.

Jest skierowana dla pacjentów z zezem, widzeniem podwójnym, niedowidzeniem, leniwym okiem, kłopotami z nauką w szkole i obniżona koncentracją, bólami głowy i oczu przy pracy wzrokowej w bliskich odległościach, cyklicznym zamazywaniem obrazu oraz innymi zaburzeniami i dolegliwościami wzrokowymi.

W czasach, kiedy spędzamy większość czasu przed komputerem czy telefonem, już od najmłodszych lat często niezbędne jest wdrożenie terapii wzrokowej (czyli inaczej mówiąc – treningu dla oczu).

terapia widzenia

Zakres terapii widzenia jest indywidualnie opracowywany dla każdego Pacjenta, po przeprowadzeniu precyzyjnego i kompleksowego badania optometrycznego z uwzględnieniem stanu i potrzeb jego układu wzrokowego.

Shopping Cart